Lampfot Star Trading E27 GlansBorstad Stål, 8.5 cm
Rek. pris 189 kr
179 kr
Vald variant
Färg:
Borstat Stål
Höjd:
85 mm

E27 Glans
Borstad Stål, 8.5 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampfot i metall. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla, för ett modernt utseende. Gör sig väldigt bra på bordet och i fönstret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lampfot i metall. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla, för ett modernt utseende. Gör sig väldigt bra på bordet och i fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 297-05 |
| Färg | Borstat Stål |
| Bredd | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Plast |
| Höjd | 85 mm |
| Vikt | 0,27 kg |
| Produkttyp | Lampfot |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Glans |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 120 cm |
| Djup | 120 mm |
| Djup | 120 cm |
| EAN-nr | 7391482053831 |

