Taklampa Dyberg Larsen Arp Pendel D30Opal/Mässing
Rek. pris 1 969 kr
1 949 kr
1 364 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Opal/Mässing

Arp Pendel D30
Opal/Mässing
1 364 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Tidlös glaspendel perfekt för både klassiska och moderna hem.
Arp pendel kombinerar opalglas med mässing för ett stilrent uttryck som passar både hem och offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8178 |
| Färg | Opal/Mässing |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 20 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Kabelfärg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glass/ metal |
| Serie | Arp |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709081784 |










