Taklampa Dyberg Larsen Morph Pendel D21Opal
Rek. pris 1 969 kr
1 899 kr
1 364 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Opal

Morph Pendel D21
Opal
1 364 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Morph D21 pendel.
Opalglas, kromupphängning, justerbar glasmontering, metallrosett.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8236 |
| Färg | Opal |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Material | Glass/ metal |
| Höjd | 15,8 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Morph |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 21 cm |
| EAN-nr | 5704709082361 |






