Taklampa Dyberg Larsen Planet PendelLatte
Rek. pris 2 299 kr
2 199 kr
1 649 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Latte

Planet Pendel
Latte
1 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takpendel i metall med en trädetalj överst på skärmen. Färgad lampskärm ger ett modernt och varmt uttryck i rummet.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Takpendel i metall med en trädetalj överst på skärmen. Färgad lampskärm ger ett modernt och varmt uttryck i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9318 |
| Färg | Latte |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 20 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Diameter | 40 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 36 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Iron / Wood |
| Serie | Planet |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709093183 |









