Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Båge StorPetroleumblå
349 kr
Vald variant
Färg:
Petroleumblå

7L Båge Stor
Petroleumblå
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2272-490 |
| Färg | Petroleumblå |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 57 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 385 mm |
| Energiförbrukning | 21 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Vikt | 0,64 kg |
| Bredd | 590 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318302272494 |


