Adventsljusstake Markslöjd Svaneholm Träljusstake 5 LjusWhite
649 kr
Vald variant
Färg:
White
Förväntas åter i lager 2026-11-05
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
SVANEHOLM Candlestick 5L
Svaneholm ljusstake från Markslöjd. Bas i vitt trä och ljus i vit plast. 2m vit pvc kabel med brytare på sladden och väggkontakt. 5xE10, Max 3W. Ljuskällor ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706278 |
| Färg | White |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| Material | Furu |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 35 cm |
| Höjd | 53 cm |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Bredd | 7,5 cm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kollektion | Jul |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Svaneholm |
| Typ | Adventsljusstake |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7330024613898 |

