Adventsljusstake Star Trading GloryVit
Rek. pris 699 kr
422 kr
379 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
reservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 kr
Glory
Vit
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Träljusstake med 4 stycken ljuspipor i metall. Dekorerad med en metallring. En vacker adventsljusstake som sprider stämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 4 stycken ljuspipor i metall. Dekorerad med en metallring. En vacker adventsljusstake som sprider stämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-61 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 55 mA |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 420 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Driftkälla | El |
| Serie | Glory |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7391482030696 |


