Adventsljusstake Star Trading Milano 5 LjusMässing
899 kr
789 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mässing

Milano 5 Ljus
Mässing
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stilren och modern metall ljusstake i mässingsfärg, med plats för 5 ljuskällor. Ger ditt hem en modern touch.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren och modern metall ljusstake i mässingsfärg, med plats för 5 ljuskällor. Ger ditt hem en modern touch.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 144-10 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 380 mm |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Bredd | 460 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Milano |
| Typ | Ljusstake |
| EAN-nr | 7391482046246 |

