Adventsljusstake Star Trading Rut 7 LjusVit
Rek. pris 659 kr
629 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Rut 7 Ljus
Vit
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker brun betsad träljusstake. Betsfärgen förekommer i både ljusa och mörka toner. Ljusstakens vackra rut-mönster är iögonfallande. Med sina 7 ljuskällor skapar den en mysig belysning.Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker brun betsad träljusstake. Betsfärgen förekommer i både ljusa och mörka toner. Ljusstakens vackra rut-mönster är iögonfallande. Med sina 7 ljuskällor skapar den en mysig belysning.Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 155-48-1 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 530 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 430 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Serie | Rut |
| Typ | Ljusstake |
| EAN-nr | 7391482077325 |

