Adventsstjärna Star Trading December 45 cmVit
Rek. pris 189 kr
159 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

December 45 cm
Vit
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pappersstjärna med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans. Monteras enkelt ihop med hjälp av dragskon och dekorations bandet. Julen blir något alldeles extra med December som juldekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans. Monteras enkelt ihop med hjälp av dragskon och dekorations bandet. Julen blir något alldeles extra med December som juldekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-91 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Papper |
| Djup | 450 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Hängande |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | December |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7391482989734 |




