Adventsstjärna Star Trading December 45 cmRöd
Rek. pris 189 kr
161 kr
155 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Röd

December 45 cm
Röd
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pappersstjärna med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans. Monteras enkelt ihop med hjälp av dragskon och dekorations bandet. Julen blir något alldeles extra med December som juldekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans. Monteras enkelt ihop med hjälp av dragskon och dekorations bandet. Julen blir något alldeles extra med December som juldekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-97 |
| Färg | Röd |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Papper/Plast |
| Djup | 450 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Hängande |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | December |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7391482060969 |


