Adventsstjärna Star Trading LeoEk
239 kr
199 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ek
led-lampaLED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
42 kr
Leo
Ek
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stjärna på fot. Stjärnan är fint mönstrad med små stjärnor. Gör sig väldigt bra i ett fönster och på ett bord. Sprider härlig julstämning i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna på fot. Stjärnan är fint mönstrad med små stjärnor. Gör sig väldigt bra i ett fönster och på ett bord. Sprider härlig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 233-05 |
| Färg | Ek |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 160 mm |
| Vikt | 0,44 kg |
| Utförande | Stående |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Serie | Leo |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Höjd | 650 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 430 mm |
| EAN-nr | 7391482233059 |
