Adventsstjärna Star Trading Orbit
Rek. pris 399 kr
310 kr
Se priset!
LED-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 ST38 Soft Glow 0,5W
40 kr
Orbit
310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart metallstjärna med lamphållare av porslin. Ger ett stilrent och modernt intryck. Häng upp stjärnan i ett fönster för att skapa den perfekta stämningen. Ljuskälla medföljer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Svart metallstjärna med lamphållare av porslin. Ger ett stilrent och modernt intryck. Häng upp stjärnan i ett fönster för att skapa den perfekta stämningen. Ljuskälla medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 257-50 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 0,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Orbit |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Effekt/prestanda | 0,8 kW |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,63 kg |
| Bredd | 330 mm |
| EAN-nr | 7391482031365 |


