Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Appstyrd med Ring180L Amber/Transparent
Rek. pris 699 kr
499 kr
Se priset!
Vald variant
Energieffektivitet:
F

Appstyrd med Ring
180L Amber/Transparent
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Appstyrd julgransbelysning för iOS och Android från Gnosjö Konstsmide. Belysningen består av fem st slingor med LED-ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Appstyrd julgransbelysning för iOS och Android från Gnosjö Konstsmide. Belysningen består av fem st slingor med LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6577-870 |
| Färg | Amber |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 1800 mm |
| Antal Ljuskällor | 180 st |
| Vikt | 0,14 kg |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Typ | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 14 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 2100-2200K K |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306577878 |




