Ljusträd Star Trading Firework OutdoorMulti
309 kr
239 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Multi

Firework Outdoor
Multi
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 860-34 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Multi |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 1100 mm |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 360 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Firework |
| Typ | Ljusträd |
| EAN-nr | 7391482035646 |


