Pappersstjärna Star Trading ClassicGuld
319 kr
239 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Guld

Classic
Guld
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorativ adventsstjärna i papper, stansat hålmönster som släpper igenom ett stämningsfullt ljus. Sladdställ med E14-lamphållare ingår. Dekorera till advent och jul, passar utmärkt i ett förnster eller mot en vägg för den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ adventsstjärna i papper, stansat hålmönster som släpper igenom ett stämningsfullt ljus. Sladdställ med E14-lamphållare ingår. Dekorera till advent och jul, passar utmärkt i ett förnster eller mot en vägg för den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-59 |
| Färg | Guld |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 145 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Classic |
| Typ | Pappersstjärna |
| EAN-nr | 7391482057297 |



