Sladdställ Star Trading Stil E27 350 cmVit
169 kr
139 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Stil E27 350 cm
Vit
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Textilsladd med brytare och E27-sockel. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5 m och kan regleras kortare efter behov.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Textilsladd med brytare och E27-sockel. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5 m och kan regleras kortare efter behov.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 294-14 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,22 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Stil |
| Typ | Sladdställ |
| EAN-nr | 7391482013774 |


