Svart
Rek. pris 259 kr
249 kr
180 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Svart
180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker hängande dekoration med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker hängande dekoration med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 710-03-2 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 1,04 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Firework |
| Typ | Ljusdekoration |
| Ljusflöde | 47 lumen |
| Ljustemperatur | 2479 K |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Vikt | 0,13 kg |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7391482060051 |
