Utomhusdekoration Star Trading TrasselSilver, Höjd: 770 mm, Antal lampor: 200 st
Rek. pris 3 569 kr
2 980 kr
1 899 krSpara 36 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Nickel
Djup:
770 mm

Trassel
Silver, Höjd: 770 mm, Antal lampor: 200 st
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utomhusdekoration Star Trading Trassel är en utomhusdekoration som är avsedd för både inom- och utomhusbruk. Inuti dekorationen finns en LED-ljusslinga som avger ett varmvitt sken. Designad av Charlotte Falck.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Trassel är en utomhusdekoration som är avsedd för både inom- och utomhusbruk. Inuti dekorationen finns en LED-ljusslinga som avger ett varmvitt sken. Designad av Charlotte Falck.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 802-78 |
| Färg | Nickel |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,066 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 770 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Vikt | 3,3 kg |
| Bredd | 770 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Trassel |
| Typ | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 20 mA |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482027641 |




