Lampskärm Star Trading VideSvart, Bredd: 380 mm
249 kr
168 krSpara 33 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Djup:
380 mm

Vide
Svart, Bredd: 380 mm
168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampskärm Star Trading Vide är en lampskärm i konstrotting för utomhusbruk. Mixa och matcha med Star Tradings utomhusupphäng och ljuskällor. Den passar lämpligast till upphäng med E27-sockel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lampskärm Star Trading Vide är en lampskärm i konstrotting för utomhusbruk. Mixa och matcha med Star Tradings utomhusupphäng och ljuskällor. Den passar lämpligast till upphäng med E27-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 092-13 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Vikt | 0,4705 kg |
| Bredd | 380 mm |
| Material | Plast/Metall |
| Serie | Vide |
| Typ | Lampskärm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7391482046871 |




