Takskärm PR Home HaruStål
449 kr
Kampanj
Vald variant
Färg:
Stål

Haru
Stål
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Rispappersskärm Haru med tät oregelbunden metalltråd som skapar ett vackert mönster. Levereras utan lampsladd. Spänns ut till sin form med hjälp av en metallexpander som man även fäster lampsladden i.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Rispappersskärm Haru med tät oregelbunden metalltråd som skapar ett vackert mönster. Levereras utan lampsladd. Spänns ut till sin form med hjälp av en metallexpander som man även fäster lampsladden i.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 5010 |
| Färg | Stål |
| Typ | Takskräm |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Haru |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7330976137237 |





