LED-strip Hide-a-lite Neon Mini 24V IP67 LMP3000K
1 127 kr/m
Vald variant
Ljustemperatur:
3000 K
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-strip Hide-a-lite Neon Mini 24V IP67 LMP är en toppböjd LED-strip i IP67-utförande, går att få i långa längder med smarta tillbehör som du enkelt monterar själv. Flexibelt och högkvalitativt silikonhölje som ger ett starkt och hållbart skydd. Lyser med ett homogent prickfritt ljus utan tillbehör.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
LED-strip Hide-a-lite Neon Mini 24V IP67 LMP är en toppböjd LED-strip i IP67-utförande, går att få i långa längder med smarta tillbehör som du enkelt monterar själv. Flexibelt och högkvalitativt silikonhölje som ger ett starkt och hållbart skydd. Lyser med ett homogent prickfritt ljus utan tillbehör.
Levereras i rullar om 5 m med 3 m anslutningskabel i en ände, 15 st clips, skruv, 1 st ändavslut, 1 st ändanslutning för kabel för snabb och enkel installation. Ansluts till 24VDC, drivdon beställs separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7507401 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 10 W |
| IP-Klassning | IP67 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Koppar/Silikon |
| Serie | Neon |
| Typ | LED-Strip |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 160 ° |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 10 mm |
| EAN-nr | 7392971141657 |
