Hörnfäste Gnosjö Konstsmide VägglyktorVit
Rek. pris 439 kr
259 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Vägglyktor
Vit
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hörnfäste Gnosjö Konstsmide Vägglyktor är ett fäste för utomhusbruk som används till vägglyktor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 445-250 |
| Färg | Vit |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Bredd | 145 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Typ | Tillbehör |
| EAN-nr | 7318304452504 |


