Solcellslykta Star Trading Calabria TwilightDxH: 260x280 mm
Rek. pris 579 kr
464 kr
348 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Djup:
260 mm

Calabria Twilight
DxH: 260x280 mm
348 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellslykta Star Trading Calabria Twilight är en lykta i metall med rombmönster som laddas upp av solen under dagen och lyser med 20 Lumen när det är mörkt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellslykta Star Trading Calabria Twilight är en lykta i metall med rombmönster som laddas upp av solen under dagen och lyser med 20 Lumen när det är mörkt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-85 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Calabria |
| Typ | Solcellslykta |
| Djup | 260 mm |
| Diameter | 260 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Vikt | 0,898 kg |
| Bredd | 260 mm |
| Ström | 0,01 A |
| Ström | 10 mA |
| Spänning | 3,2 V |
| Ljusflöde | 20 lumen |
| Sensor | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7391482048509 |

