Uppladdningsbar Lampa Nordlux Jim To-GoOrange
Rek. pris 1 049 kr
990 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Orange

Jim To-Go
Orange
990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Jim är designad av den danska designduon Says Who. Serien har en rundad, luftig silhuett och ett praktiskt handtag som gör den enkel att placera var du än behöver den. Den bärbara lampan är batteridriven och har en Moodmaker ™- funktion som gör att du kan justera ljuset i tre olika lägen – perfekt för att skapa rätt stämning på terrassen, balkongen eller i trädgården.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Jim är designad av den danska designduon Says Who. Serien har en rundad, luftig silhuett och ett praktiskt handtag som gör den enkel att placera var du än behöver den. Den bärbara lampan är batteridriven och har en Moodmaker ™- funktion som gör att du kan justera ljuset i tre olika lägen – perfekt för att skapa rätt stämning på terrassen, balkongen eller i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2218105027 |
| Färg | Orange |
| Sockel | LEDModule |
| IP-Klassning | IP54 |
| Djup | 280 mm |
| Djup | 280 cm |
| Diameter | 280 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 384 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,54 kg |
| Bredd | 280 mm |
| Bredd | 280 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metal |
| Serie | JIM |
| Produkttyp | Uppladdningsbar Lampa |
| EAN-nr | 5704924010743 |



