Uppladdningsbar Lampa Nordlux Sponge On A StickGrå
Rek. pris 1 149 kr
1 092 kr
919 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Sponge On A Stick
Grå
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Inspirationen till lampans namn Sponge samt designspråket har hämtats från svampar i skogen. Den organiska designen och de mjuka formerna gör Sponge till en otroligt elegant serie som passar både inomhus och utomhus. Det inbyggda uppladdningsbara batteriet gör det enkelt att ta med dig Sponge vart du än går.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Inspirationen till lampans namn Sponge samt designspråket har hämtats från svampar i skogen. Den organiska designen och de mjuka formerna gör Sponge till en otroligt elegant serie som passar både inomhus och utomhus. Det inbyggda uppladdningsbara batteriet gör det enkelt att ta med dig Sponge vart du än går.
Justera ljusstyrkan i tre steg för att skapa den perfekta atmosfären. Batteritiden är upp till fem timmar vid full effekt och ännu längre om ljuset tonas ner till stämningsbelysning. Du laddar enkelt batteriet genom att placera lampan på den medföljande laddningsstationen.
Egenskaper
- Lång batteritid
- Hållbara material
- Hög lumeneffekt med trestegsdimning
- Laddningsstation ingår
- 5 års LED-garanti
- Dimbar. Har inbyggd dimbar ljuskälla med Moodmaker™-funktion
Egenskaper
- Lång batteritid
- Hållbara material
- Hög lumeneffekt med trestegsdimning
- Laddningsstation ingår
- 5 års LED-garanti
- Dimbar. Har inbyggd dimbar ljuskälla med Moodmaker™-funktion
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2320715010 |
| Färg | Grå |
| Sockel | LED Module |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 554 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | 4,8WLED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Sponge |
| Produkttyp | Bordslampa Utomhus |
| EAN-nr | 5704924014949 |



