Utomhusdekoration Star Trading OrbyHöjd: 440 mm
Rek. pris 969 kr
834 kr
719 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
440 mm

Orby
Höjd: 440 mm
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utomhusdekoration Star Trading Orby är en stilren belysning för din trädgård i form av ett rökfärgat klot. 230V och för ljuskällor med E27 sockel (medföljer ej). Variera ljusskenet med olika ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Orby är en stilren belysning för din trädgård i form av ett rökfärgat klot. 230V och för ljuskällor med E27 sockel (medföljer ej). Variera ljusskenet med olika ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-89 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Utomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Orby |
| Höjd | 440 mm |
| Vikt | 1,45 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 400 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Kabellängd | 5 m |
| EAN-nr | 7391482049360 |








