Handtag Beslag Design Ante-128Valnöt
Rek. pris 199 kr
131 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Valnöt

Ante-128
Valnöt
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ante är en robust och snygg knopp i trä som passar fint in i det moderna köket och finns med matchande handtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ante är en robust och snygg knopp i trä som passar fint in i det moderna köket och finns med matchande handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373217-11 |
| Färg | Valnöt |
| Längd | 170 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Ante |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180022156 |

