Handtag Beslag Design ArpaRostfri Look, Längd: 1200 mm
Rek. pris 1 099 kr
919 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
1200 mm

Arpa
Rostfri Look, Längd: 1200 mm
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373080-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 1200 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 1178 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Arpa |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022644 |
