Handtag Beslag Design DuoBorstad Mässing, 256 cc
249 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
Längd:
264 mm

Duo
Borstad Mässing, 256 cc
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Pura finns tillgängligt i flera olika utföranden, vilket gör det möjligt att anpassa det till din unika stil och behov. Låt Pura bli den detalj som lyfter fram och förbättrar både funktionaliteten och skönheten i din inredning - oavsett om det är i köket, badrummet eller i sovrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Pura finns tillgängligt i flera olika utföranden, vilket gör det möjligt att anpassa det till din unika stil och behov. Låt Pura bli den detalj som lyfter fram och förbättrar både funktionaliteten och skönheten i din inredning - oavsett om det är i köket, badrummet eller i sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343325-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 264 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 256 mm |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass |
| Serie | Pura |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180029384 |

