Handtag Beslag Design Skanör RostfrittStorlek 112x7x20 mm
Rek. pris 49 kr
39 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
112 mm

Skanör Rostfritt
Storlek 112x7x20 mm
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 30366-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 112 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 20 mm |
| Bredd | 7 mm |
| EAN-nr | 7316183036600 |


