Handtag Beslag Design SoftPolerad Mässing 135 mm
Rek. pris 99 kr
67 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing
Längd:
135 mm

Soft
Polerad Mässing 135 mm
67 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soft är ett enkelt och stilrent handtag i CC-mått 128 eller 192. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Soft är ett enkelt och stilrent handtag i CC-mått 128 eller 192. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 306004-11 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Längd | 135 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012584 |
