Handtag Temal Beta Mini 320 mmKoppar
400 kr
280 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Koppar

Beta Mini 320 mm
Koppar
280 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TemalBeskrivning
Handtag Temal Beta är ett rundat och elegant möbelhandtag med slät yta för bra grepp ifrån Temal.
Temals badrumsmöbler levereras utan handtag, så att du kan sätta din egen prägel på badrummet. Handtagen finns i olika färger, hålavstånd och utföranden.
Hålavstånd: 320 mm
Om Temal
Temal skapar badrum som inte bara löser ett behov – de förbättrar din vardag. Med över 100 års historia tänker Temal annorlunda och blickar alltid framåt. Temals badrumsmöbler är en hyllning till nordisk kvalitet och hållbarhet, designade och tillverkade i Finland för att förena funktion, skönhet och ansvarstagande.
Hålavstånd: 320 mm
Om Temal
Temal skapar badrum som inte bara löser ett behov – de förbättrar din vardag. Med över 100 års historia tänker Temal annorlunda och blickar alltid framåt. Temals badrumsmöbler är en hyllning till nordisk kvalitet och hållbarhet, designade och tillverkade i Finland för att förena funktion, skönhet och ansvarstagande.
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | BETAMINI320KUP |
| Färg | Koppar |
| Material | Zamak |
| Höjd | 11 mm |
| Bredd | 327 mm |
| Vikt | 0,06 kg |
| Serie | Beta Mini |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 6438268914434 |

