Handtag Theofils Asissi 128 cc SömNatur/Krom
289 kr
229 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Natur/Krom

Asissi 128 cc Söm
Natur/Krom
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Populärt läderhandtag som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Populärt läderhandtag som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd.
Tänk på att läder är ett naturmaterial som patineras med tiden. Välj om du vill montera med eller utan bricka (brickan ingår).
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 157165SP |
| Färg | Natur/Krom |
| Längd | 142 mm |
| Material | Metall/läder |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Asissi |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332466051733 |
