Handtag Theofils Conti 64 ccMatt Svart
Rek. pris 65 kr
49 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Conti 64 cc
Matt Svart
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Theofils är ett skålhandtag som passar perfekt på lådor såsom kök, bad, sovrum och vardagsrum.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett skålhandtag som passar perfekt på lådor såsom kök, bad, sovrum och vardagsrum.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11312406SP |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 95 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 18,5 mm |
| Serie | Conti |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466049297 |
