Handtag Theofils Lucero 128 cc
49 kr

Lucero 128 cc
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Theofils är ett klassiskt handtag som har många användningsområden. Handtaget smälter in utan att ta för stor plats och låter möbeln tala för sig själv.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett klassiskt handtag som har många användningsområden. Handtaget smälter in utan att ta för stor plats och låter möbeln tala för sig själv.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11371108SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 13 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Lucero |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466046753 |
