Kökshandtag Habo LillyCC-mått: 96 mm, Krom
Rek. pris 201 kr
126 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom
CC-mått:
96 mm

Lilly
CC-mått: 96 mm, Krom
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kökshandtag tillverkat av återvunnen mässing. Skapa din egen personliga stil, låt handtagets fötter sitta kvar eller ta bort. Kombinera gärna med underläggsbricka Ally för ytterliggare valmöjligheter eller vid byte från kökshandtag med annat cc-mått. Passar luckor med tjocklek 16-22 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kökshandtag tillverkat av återvunnen mässing. Skapa din egen personliga stil, låt handtagets fötter sitta kvar eller ta bort. Kombinera gärna med underläggsbricka Ally för ytterliggare valmöjligheter eller vid byte från kökshandtag med annat cc-mått. Passar luckor med tjocklek 16-22 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 19169 |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 96 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Bredd | 112 mm |
| Serie | Lilly |
| Typ | Kökshandtag |
| Antal | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7317900191695 |
