Kökshandtag Habo LillyCC-mått: 96 mm, Mässing
Rek. pris 201 kr
125 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mässing
CC-mått:
96 mm

Lilly
CC-mått: 96 mm, Mässing
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kökshandtag tillverkat av återvunnen mässing. Skapa din egen personliga stil, låt handtagets fötter sitta kvar eller ta bort. Kombinera gärna med underläggsbricka Ally för ytterliggare valmöjligheter eller vid byte från kökshandtag med annat cc-mått. Passar luckor med tjocklek 16-22 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kökshandtag tillverkat av återvunnen mässing. Skapa din egen personliga stil, låt handtagets fötter sitta kvar eller ta bort. Kombinera gärna med underläggsbricka Ally för ytterliggare valmöjligheter eller vid byte från kökshandtag med annat cc-mått. Passar luckor med tjocklek 16-22 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 19166 |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 96 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Bredd | 112 mm |
| Serie | Lilly |
| Typ | Kökshandtag |
| Antal | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7317900191664 |
