Lådhandtag Beslagsboden BV632Svart
58 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

BV632
Svart
58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Lådhandtag Beslagsboden BV632 är ett lådhandtag med cc-mått 96 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB632 |
| Färg | Svart |
| Längd | 122 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Typ | Lådhandtag |
| EAN-nr | 7391447090086 |


