Garderobslösning Elfa Ready Solution Classic 1 Vit B: 607 mm
1 664 kr

Ready Solution Classic 1 Vit B: 607 mm
1 664 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förvaringslösning för garderob som hjälper dig att hålla ordning på dina kläder. Komplett lösning som innehåller bärlist, hängskenor, trådhylla och klädstång. Garderobslösningen är enkel att montera - skruva upp bärlisten på väggen, häng upp hängskenor och haka fast konsolerna. Komplettera din förvaringslösning med exempelvis utdragbara meshbackar, trådhyllor, klädstång i sektionsbredd 60 för ytterliggare förvaring. Skruv och plugg för montering ingår ej.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förvaringslösning för garderob som hjälper dig att hålla ordning på dina kläder. Komplett lösning som innehåller bärlist, hängskenor, trådhylla och klädstång. Garderobslösningen är enkel att montera - skruva upp bärlisten på väggen, häng upp hängskenor och haka fast konsolerna. Komplettera din förvaringslösning med exempelvis utdragbara meshbackar, trådhyllor, klädstång i sektionsbredd 60 för ytterliggare förvaring. Skruv och plugg för montering ingår ej.
Detta ingår
- Bärlist B: 60 vit (1 st)
- Hängskena H: 214 vit (2 st)
- Konsol klick-in D: 40 vit (2 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 vänster vit (1 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 höger vit (1 st)
- Klädstångshållare vit (2 st)
- Klädstång B: 60 (1 st)
- Klädstångsplugg krom (1 st)
- Trådhylla B: 60 D: 40 vit (1 st)
- Täcklist bärlist B: 60 vit (1 st)
- Bärlist B: 60 vit (1 st)
- Hängskena H: 214 vit (2 st)
- Konsol klick-in D: 40 vit (2 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 vänster vit (1 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 höger vit (1 st)
- Klädstångshållare vit (2 st)
- Klädstång B: 60 (1 st)
- Klädstångsplugg krom (1 st)
- Trådhylla B: 60 D: 40 vit (1 st)
- Täcklist bärlist B: 60 vit (1 st)
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 200216 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 200216 |
| Modell | Klick-In System D: 40 |
| Serie | Ready Solution |
| Typ | Garderobslösning |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 2140 mm |
| Bredd | 607 mm |
