Hylla ElfaBxDxH 1800x250x19 mm, Vit
Rek. pris 394 kr
293 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Djup Modulmått:
30 cm
Djup:
250 mm
Bredd:
1800 mm

Hylla Elfa
BxDxH 1800x250x19 mm, Vit
293 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förbättra din förvaring med vårt hyllplan melamin. Har en slät melaminyta med en fin struktur, perfekt för bokhyllor. Monteras säkert på konsol för hyllplan. Fäst med antingen ett stift för hyllplan eller en konsolskruv. Kan kapas till önskad bredd. Melaminhylla med en slät yta och fin textur.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förbättra din förvaring med vårt hyllplan melamin. Har en slät melaminyta med en fin struktur, perfekt för bokhyllor. Monteras säkert på konsol för hyllplan. Fäst med antingen ett stift för hyllplan eller en konsolskruv. Kan kapas till önskad bredd. Melaminhylla med en slät yta och fin textur.
Egenskaper
- Fäst säkert på en konsol för hyllplan med stift för hyllplan eller konsolskruv hyllplan.
- Kan kapas till önskad bredd.
- Fäst säkert på en konsol för hyllplan med stift för hyllplan eller konsolskruv hyllplan.
- Kan kapas till önskad bredd.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 430910 |
| Färg | Vit |
| Djup Modulmått | 30 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 430910 |
| Djup | 250 mm |
| Bredd | 1800 mm |
| Passar till | Konsoler |
| Modell | Hyllsystem |
| Serie | Classic |
| Användningsområde | Hobby och Hemmakontor |
| Höjd | 19 mm |
| EAN-nr | 7315494309106 |



