Klädstång Elfa Décor+Färg: Matt Vit, Bredd: 1232 mm
Rek. pris 216 kr
151 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Vit
Bredd:
1232 mm

Décor+
Färg: Matt Vit, Bredd: 1232 mm
151 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa ännu bättre ordning med Garage+/Décor+ klädstång, tillverkad i färgmatchat stål. Spara plats genom att hänga dina kläder och skapa översikt och enkel åtkomst. Monteras enkelt i en Garage+/Décor+ klädstångshållare. Klädstången kan även kapas för att anpassas i bredd. Avsluta med Garage+/Décor+ klädstångspluggar för en elegant finish.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa ännu bättre ordning med Garage+/Décor+ klädstång, tillverkad i färgmatchat stål. Spara plats genom att hänga dina kläder och skapa översikt och enkel åtkomst. Monteras enkelt i en Garage+/Décor+ klädstångshållare. Klädstången kan även kapas för att anpassas i bredd. Avsluta med Garage+/Décor+ klädstångspluggar för en elegant finish.
Specifikationer
- Ger en god översikt och bra tillgänglighet avseende din klädförvaring
- Matchande matt färg för en enhetlig look
- Kapas enkelt i bredd för ett skräddarsytt förvaringsutrymme
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
- Ger en god översikt och bra tillgänglighet avseende din klädförvaring
- Matchande matt färg för en enhetlig look
- Kapas enkelt i bredd för ett skräddarsytt förvaringsutrymme
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 622150 |
| Kollektion | Decor+ |
| Färg | Matt Vit |
| Bredd | 1232 mm |
| Bredd | 1232 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| Produkttyp | Klädstång |
| Djup | 15 mm |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 27 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7315496221505 |


