Klädstång HaboVit, B: 2000 mm
127 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
2000 mm

Klädstång Habo
Vit, B: 2000 mm
127 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Klädstång Habo är ett stålrör för användning som klädstång. Diameter 25 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 47282 |
| Material | Stål/Plast |
| Färg | Vit |
| Bredd | 2000 mm |
| Bredd | 2000 cm |
| Produkttyp | Klädstång |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Diameter | 25 mm |
| EAN-nr | 7317900047282 |

