Rörhållare Theofils 1557S 25 Ral 9005 Glans 30Matt Svart
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart

1557S 25 Ral 9005 Glans 30
Matt Svart
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rörhållare sluten (S) modell i krom, mässing eller svart. Passar 25mm rör.
Skruv köps separat
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 602528.01 |
| Färg | Matt Svart |
| Diameter | 25 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Rörhållare |
| EAN-nr | 7332466039557 |

