Sparringkonsol ElfaVit, Längd: 170 mm
Rek. pris 47 kr
35 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Djup Modulmått:
<25 cm
Höjd:
49 mm
Längd:
170 mm

Sparringkonsol Elfa
Vit, Längd: 170 mm
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lyft dina hyllor med vår robusta epoxibundna stålkonsol. Konsolen är designad för användning med fasta hyllor, vilket gör den perfekt för förvaring av föremål som böcker. Haka helt enkelt fast konsolen i en väggskena och säkra sedan hyllan med stift för hyllplan, konsolskruvar eller ett skarvbeslag för hyllplan. Se till att hyllan inte överskrider konsoldjupet med mer än 3 cm för optimal stabilitet. Tillverkad av hållbart epoxybelagt stål.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Lyft dina hyllor med vår robusta epoxibundna stålkonsol. Konsolen är designad för användning med fasta hyllor, vilket gör den perfekt för förvaring av föremål som böcker. Haka helt enkelt fast konsolen i en väggskena och säkra sedan hyllan med stift för hyllplan, konsolskruvar eller ett skarvbeslag för hyllplan. Se till att hyllan inte överskrider konsoldjupet med mer än 3 cm för optimal stabilitet. Tillverkad av hållbart epoxybelagt stål.
Egenskaper
- Lätt att placera om konsolen för att skapa nya höjdkonfigurationer på hyllor.
- Designad för att hålla solida hyllplan, perfekt för exempelvis böcker.
- Lätt att placera om konsolen för att skapa nya höjdkonfigurationer på hyllor.
- Designad för att hålla solida hyllplan, perfekt för exempelvis böcker.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 411710 |
| Färg | Vit |
| Djup Modulmått | <25 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 411710 |
| Höjd | 49 mm |
| Längd | 170 mm |
| Passar till | Väggskenor |
| Material | Stål |
| Modell | Hyllsystem |
| Serie | Classic |
| Typ | Sparringkonsol |
| Användningsområde | Hobby och Hemmakontor |
| Djup | 13 mm |
| EAN-nr | 7315494117107 |



