Trådback Elfa för UtdragsramVit, HxDxB: 185x427x427 mm
Rek. pris 245 kr
199 kr
184 krSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
185 mm
EtiketthållareEtiketthållare för backar Elfa
27 kr
för Utdragsram
Vit, HxDxB: 185x427x427 mm
184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trådback för utdragsram som släpper igenom luft för fräschare kläder och skapar bra överblick. Finns i två olika höjder. Komplettera med en utdragsram i motsvarande bredd och djup. Trådkonstruktionen förvarar innehållet på ett luftig sätt och ger en tydlig översikt. - Monteras enkelt i en utdragsram i motsvarande bredd och djup.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Trådback för utdragsram som släpper igenom luft för fräschare kläder och skapar bra överblick. Finns i två olika höjder. Komplettera med en utdragsram i motsvarande bredd och djup. Trådkonstruktionen förvarar innehållet på ett luftig sätt och ger en tydlig översikt. - Monteras enkelt i en utdragsram i motsvarande bredd och djup.
Egenskaper
- Stark och pålitlig epoxy-behandlad stålkonstruktion.
- Monteras enkelt i en utdragsram i motsvarande bredd och djup.
- Stark och pålitlig epoxy-behandlad stålkonstruktion.
- Monteras enkelt i en utdragsram i motsvarande bredd och djup.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451672175 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 144215 |
| Höjd | 185 mm |
| Färg | Vit |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Fungerar till | Korgram |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Trådback |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Djup | 427 mm |
| Djup | 427 cm |
| Bredd | 427 mm |
| Bredd | 427 cm |
| EAN-nr | 7315491442158 |

