Trådback Elfa Standard 35Mått 327 x 527 x 285 mm. Vit.
Rek. pris 298 kr
195 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
285 mm

Standard 35
Mått 327 x 527 x 285 mm. Vit.
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Organisera dina tillhörigheter med vår trådback, dimensionellt utformad för att passa vårt fristående backsystem. Lådan erbjuder god ventilation och transparens och ger en tydlig överblick över innehållet. Utformad för att passa in i backstativ med motsvarande bredd och djup.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Organisera dina tillhörigheter med vår trådback, dimensionellt utformad för att passa vårt fristående backsystem. Lådan erbjuder god ventilation och transparens och ger en tydlig överblick över innehållet. Utformad för att passa in i backstativ med motsvarande bredd och djup.
Egenskaper
- Utformningen med tråd ger innehållet bra ventilation.
- Tillverkad av epoxy-bundet stål, konstruerad för att klara daglig användning.
- Utformningen med tråd ger innehållet bra ventilation.
- Tillverkad av epoxy-bundet stål, konstruerad för att klara daglig användning.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 135310 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 135310 |
| Höjd | 285 mm |
| Upptar antal glidskenor | 3 st |
| Färg | Vit |
| Djup Modulmått | 55 Standard cm |
| Passar till | Backstativ |
| Modell | Backsystem |
| Serie | System 35 |
| Typ | Trådback |
| Djup | 527 mm |
| Bredd | 327 mm |
| EAN-nr | 7315491353102 |




