Trådback Elfa Standard 45 / Mini 55BxDxH: 427x527x85 mm, Vit
Rek. pris 224 kr
152 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Höjd:
85 mm

Standard 45 / Mini 55
BxDxH: 427x527x85 mm, Vit
152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Organisera dina tillhörigheter med vår trådback, dimensionellt utformad för att passa vårt fristående backsystem. Lådan erbjuder god ventilation och transparens och ger en tydlig överblick över innehållet. Utformad för att passa in i backstativ med motsvarande bredd och djup.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Organisera dina tillhörigheter med vår trådback, dimensionellt utformad för att passa vårt fristående backsystem. Lådan erbjuder god ventilation och transparens och ger en tydlig överblick över innehållet. Utformad för att passa in i backstativ med motsvarande bredd och djup.
Egenskaper
- Utformningen med tråd ger innehållet bra ventilation.
- Tillverkad av epoxy-bundet stål, konstruerad för att klara daglig användning.
- Utformningen med tråd ger innehållet bra ventilation.
- Tillverkad av epoxy-bundet stål, konstruerad för att klara daglig användning.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 145110 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 145110 |
| Höjd | 85 mm |
| Upptar antal glidskenor | 1 st |
| Djup Modulmått | 55 Standard cm |
| Passar till | Backstativ |
| Modell | Backsystem |
| Serie | Standard 45 |
| Typ | Trådback |
| Djup | 527 mm |
| Bredd | 427 mm |
| EAN-nr | 7315491451105 |




