Takbalk Lundbergs MörkLxBxH 4000x200x130 mm
Rek. pris 3 435 kr/st
Lägsta totalpris 4 308:-
2 154 kr/stSe priset!
Vald variant
Längd:
4000 mm
Höjd:
130 mm

Mörk
LxBxH 4000x200x130 mm
2 st / 4 308 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Träimiterad takbalk som är tillverkad i polyuretan.
Övrigt: Monteras med monteringslim.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18359 |
| Färg | Mörk |
| Längd | 4000 mm |
| Material | Polyuretan |
| Höjd | 130 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Produkttyp | Takbalk |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 3250790053060 |


