Ribbpanel CENT Ändspontat 15x95x2380 mmObehandlad
Pris/frp 545:-
482 kr/m²Vald variant
Färg:
Trä/natur

Ändspontat 15x95x2380 mm
Obehandlad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ribbpanelen är en mångsidig inredningsprodukt för små och stora ytor i hemmet. Med STS-profilen med falskt spår kan du skapa ett tilltalande ribbliknande utseende hos en vägg, ett tak eller var som helst i utrymmet.
Varumärke
CENTBeskrivning
Ribbpanelen är en mångsidig inredningsprodukt för små och stora ytor i hemmet. Med STS-profilen med falskt spår kan du skapa ett tilltalande ribbliknande utseende hos en vägg, ett tak eller var som helst i utrymmet.
Den till formen enkla ribbpanelen skapar en lugn atmosfär och ökar känslan av utrymme överallt i hemmet. Ribbpanelen med STS-profil och falskt spår är tillverkad av skandinavisk furu med få kvistar. Denna träpanel är lätt att förlänga och tack vare runtomspontningen blir antalet spillbitar minimalt.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 111VALE24FJ |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 2380 mm |
| Material | Furu |
| Bredd | 95 mm |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Utförande | Ändspontat |
| Profil | Falskt spår |
| Typ | Ribbpanel |
| Antal | 5 st/frp |
| Tjocklek | 15 mm |
| EAN-nr | 6418227013934 |











